Používateľský účetChcete vytvoriť účet?

Nemáte prístup ku svojmu účtu?

Ubytovanie na Liptove

Ak ste sa rozhodli stráviť dovolenku, rekreáciu, alebo máte v pláne lepšie spoznať krásy malebnej časti Liptova, ponúkame vám celoročný prenájom kompletne vybaveného moderného Apartmánu LIPTOV CITY***.

Útulne koncipovaný interiér relaxačného apartmánu s celkovou kapacitou ubytovania pre 4 osoby je situovaný v apartmánovom dome neďaleko od centra Liptovského Mikuláša. Na prízemí apartmánového domu sa nachádza recepčná služba a nájdete tu aj reštauráciu Liptov 1713 s ponukou jedál nielen slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyne.

Koncepcia nášho ubytovania na Liptove je zameraná na efektívne a relaxačné využitie apartmánového ubytovacieho priestoru, preto v apartmáne nájdete spojenie oddychovej obývačkovej časti, lôžkovej časti, kompletne vybavenej kuchynky, priestrannej kúpelne i veľkého balkónu s letným posedením.

Výhodná poloha apartmánu vytvára jedinečné podmienky na aktívny odpočinok, ako i prírodné a spoločenské využitie aj pre náročnejšieho klienta. Z miesta ubytovania to máte doslova na skok, ak chcete navštíviť napr. areál vodných športov, moderné 3D kino, zahrať si minigolf, bowling či tenis, alebo sa iba tak poprechádzať po Liptovskom Mikuláši. Všetky ďalšie atrakcie Liptova i Nízkych Tatier - akvaparky, jaskyne, cyklotrasy, turistické a lyžiarske strediská, sú od apartmánu vzdialené iba do 25 km.